Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lockerz.com - Free Gifts - një ftesë ndarje!

Shko poshtë

Lockerz.com - Free Gifts - një ftesë ndarje!

Mesazh nga Linddt prej Mon Nov 15, 2010 9:02 pm

Kërkesë një ftesë të kihet duke dërguar një e-mail në: info@cesarica.net
ose nëpërmjet mesazh privat: cesarica.net mesazh PM
- Duhet të shkruani e-mail adresën tuaj e ju jeni dërguar një ftesë
- Anije Ftesa brenda 1-3h (ju lutem shikoni kutinë tuaj Spam)

Drejtori i Amazon nis pazar faqen e internetit të quajtur: www.lockerz.com

forumet Kapitulli është që fillimisht të lejojë dhurata e lirë anëtarëve të tij.

luajnë lojëra të ndryshme, të ftojë miqtë dhe të mbledhin pikë, që pastaj të ndryshojë për një sërë çmime:

Vespa 7,500
VIP GCH Lockerz Paketa 5,000
Flat Screen TV 3,000
MacBook Air, 13-inch, Aluminum 2,500
MacBook Pro 13 "1,500
MacBook 1,000 13-inch
Snowboards Burton 850
Re iPod Touch 64GB 800
Mini HP 110-1025DX 800
Dell Inspiron Mini 10 Computer inch 750
Re iPod Touch 32GB 700
PSP Go 675
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi