Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tekken 3 (PC/FULL/ENG)

Shko poshtë

Tekken 3 (PC/FULL/ENG)

Mesazh nga princ of persia prej Wed Nov 17, 2010 8:52 am

Tekken 3 (PC/FULL/ENG)
Size:756Mb

Strongest fighters face in mortal combat, some for glory, but someone out of revenge. New characters, including the best characters from past episodes. Hidden features - hidden characters, game modes, cinematics for each character, new combat style. This is one of the most popular fighting games in the world! What is there to say, as you should all know!
Title: Tekken 3
Year: 2007
Developer: Namco
Genres: Fighting
Platform: PC
Interface Language: English
Minimum System Requirements:
System: Windows XP / Vista / Windows 7
Processor: with frequency 2.0 Ghz
Memory: 512 MB
Video Card: 256 MB
Audio-card: compatible with DirectX 9.0c
Hard disk: 800 MB
The medicine: not required
File format: .rar
File Size: 756 MB
Instructions:
1. Run the emulator.
2. Go through the settings. Customized video and key.
3. Choose the File menu Run ISO and specify the file Tekken [..]. ccd
Download:

hotfile.com Tek_3_Full.part1.rar.html
hotfile.com Tek_3_Full.part2.rar.html
hotfile.com Tek_3_Full.part3.rar.html
hotfile.com Tek_3_Full.part4.rar.html
hotfile.com Tek_3_Full.part5.rar.html
hotfile.com Tek_3_Full.part6.rar.html
hotfile.com Tek_3_Full.part7.rar.html
hotfile.com Tek_3_Full.part8.rar.html

Mirror 1:

filesonic.com Tek_3_Full.part1.rar
filesonic.com Tek_3_Full.part2.rar
filesonic.com Tek_3_Full.part3.rar
filesonic.com Tek_3_Full.part4.rar
filesonic.com Tek_3_Full.part5.rar
filesonic.com Tek_3_Full.part6.rar
filesonic.com Tek_3_Full.part7.rar
filesonic.com Tek_3_Full.part8.rar

Mirror 2:

fileserve.com D4zywe3/Tek_3_Full.part1.rar
fileserve.com YpraeHr/Tek_3_Full.part2.rar
fileserve.com wDAb4gY/Tek_3_Full.part3.rar
fileserve.com 4ArGDPq/Tek_3_Full.part4.rar
fileserve.com 6rxerux/Tek_3_Full.part5.rar
fileserve.com vvHE7kc/Tek_3_Full.part6.rar
fileserve.com fQPhwzX/Tek_3_Full.part7.rar
fileserve.com xqQpaac/Tek_3_Full.part8.rar
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi