Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mall-a-Palooza (Portable)

Shko poshtë

Mall-a-Palooza (Portable)

Mesazh nga princ of persia prej Wed Nov 17, 2010 8:57 amMall-a-Palooza (Portable) | 110.5MB
Genre: Strategy

Transform an empty mall into a bustling shopping mecca in Mall a Palooza! A business opportunity awaits you in the form of a large, renovated mall space. The only problem is, the space must be filled with stores in order to entice customers to shop there.
As you overcome the challenges, you ll be rewarded with new opportunities to build bigger and better shopping malls. Enjoy colorful characters, exciting time management gameplay, and 8 locations of ever expanding bliss.

System Requirements:-
OS: Windows XP/Vista
CPU: 1.0GHz
RAM: 1024MB
DirectX: 7.0

Download size: 110.5MB
Download link:-
Hotfile
URL-Pt01: hotfile.com MallaPPort.part1.rar.html
URL-Pt02: hotfile.com MallaPPort.part2.rar.html

Fileserve
URL-Pt01: fileserve.com hRqvtYh
URL-Pt02: fileserve.com XqgQHYG

Uploading
URL-Pt01: uploading.com MallaPPort.part1.rar/
URL-Pt02: uploading.com MallaPPort.part2.rar/
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi