Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mirmengjes ...

Shko poshtë

Mirmengjes ...

Mesazh nga Edmond prej Tue Nov 23, 2010 8:13 am

Mirmengjes te gjitheve, zgjuar apo jo nga gjumi. Duke gjetur me pare se regjistrimi veten time ketu nepermjet tregimeve te mia te hedhura nga Akili, regjistrimi mbeti thjesht nje formalitet. Por jo prezantimi, te cilin e prisja te ishte sadopak i paraqitur nga Akili ne fillim te krijimeve te mia, hapur me titullin, "Ali Babaj me 40 hajdutet dhe mbreteria ime".
Pra, shkurt, quhem Edmond Shallvari, lindur ne Korce, studjuar per Ekonomist, i martuar me dy djem, banues prej vitit 1997-e ne Selanik. Krijimtarine time nisur qysh i ri, e kam botuar deri me sot ne pese libra, nga te cilet vetem i pari eshte ne proze, me shkrime e kujtime, prezantuar me titullin, "E megjithate...jetojme!", kurse te tjeret jane me poezi. Vazhdoj te shkruaj, duke patur gati per botim disa libra ne proze e poezi.
Uroj per te gjithe ju shendet e kalim te kendshem ne kete faqe-sofer interneti. Miqesisht, Edmond Shallvari.
avatar
Edmond
Antar
Antar

Numri i postimeve : 14
PIKE : 16
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2010
Mosha : 61
Vendbanimi : Selanik

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirmengjes ...

Mesazh nga Linddt prej Tue Nov 23, 2010 2:57 pm

Mir se vjen në forumin Deqani-ks Edmond
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirmengjes ...

Mesazh nga <<<Mēľāqĵāāā>>> prej Thu Nov 25, 2010 8:46 am

Mire se Vjen Edmond-Argetim te kendshum ne forum deqani-ks Very Happy
avatar
<<<Mēľāqĵāāā>>>
Homie
Homie

Numri i postimeve : 310
PIKE : 379
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 03/08/2010
Mosha : 26
Vendbanimi : и'вυzzє t'Kosovess-IstoG

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirmengjes ...

Mesazh nga monclerfans prej Sat Nov 27, 2010 9:10 am

In the fashion era, more and more people trend to buy and collect chic and elegant collections. Here today in our online store, we can meet all your needs on clothing moncler sale. Just come to have a look at our high quality discount Moncler jackets. From here you can have various different selections, of course, at last you can choose the favorite jacket from classy moncler outlet for yourself or someone else.
avatar
monclerfans
Antar
Antar

Numri i postimeve : 3
PIKE : 3
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 27/11/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirmengjes ...

Mesazh nga Linddii prej Wed Dec 22, 2010 6:01 pm

Mir se vjen Edmond ne messin ton Razz
avatar
Linddii
Master
Master

Numri i postimeve : 663
PIKE : 811
Popullariteti Popullariteti : 40
Data e regjistrimit : 16/08/2010
Vendbanimi : DeqaN

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirmengjes ...

Mesazh nga romina prej Wed Jan 05, 2011 6:04 pm

<<>> shkruajti:Mire se Vjen Edmond-Argetim te kendshum ne forum deqani-ks Very Happy
kam nje gjagjeze per ju nese e gjeni dergoni pergjigjen por pa hile barcaleta eshte:
e ema shtrembanuke
e bija verdhacuke
dhe nje batut:
lopet dhe duhani
Zaneli:O Hasan a , pine lopet e tua duhan
HAsani i cuditur:Jo ore ca thua keshtu?
Zeneli:E po ik se te ka marre flake stalla

romina
Antar
Antar

Numri i postimeve : 1
PIKE : 1
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 05/01/2011
Mosha : 23
Vendbanimi : tirane

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirmengjes ...

Mesazh nga Linddt prej Fri Jul 01, 2011 12:19 pm

skom ide per ket gjegjez
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mirmengjes ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi