Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Zuma's Revenge (PC|English)

Shko poshtë

Zuma's Revenge (PC|English)

Mesazh nga princ of persia prej Tue Nov 23, 2010 6:07 pm


Zuma's Revenge
Format: PC
Platform: Windows
Release Date: 2009-09-25
Region: USA
Game Genre: Casual
Language: English
Publisher: PopCap

Enter an all-new world of Zuma where evil tiki bosses rule the land! Conquer over 60 levels by firing stone spheres to make matches and destroy the deadly stream of balls, then take on six tiki boss battles and guide your agile amphibian to victory!

Leap into action in four game modes with explosive new features and amazing new gameplay: Slide and hop for smarter shots, hit targets for exotic bonuses, and detonate new power-up balls! Will you succumb to the perilous pitfalls, or can you tame the jungle in this PopCap ball-blasting challenge?

* Take on the tikis in four game modes: Adventure, Challenge, Iron Frog and Heroic Frog
* Score explosive power-ups including three new shots
* Explore new gameplay like lily-pad hopping, slide-aiming, and more
* Enjoy amazing graphics and effects and save your stats in the Tiki Temple!

*System Requirements
OS: Windows XP/Vista
Processor:700MHz (minimum, lo-res mode); 1+GHz (recommended, hi-res mode)
Memory:256MB (minimum, lo-res mode); 768+MB (recommended, hi-res mode)

Download:

hotfile.com Zuma_s_Revenge_.rar.html

Mirror:

fileserve.com ZPn4HpC/Zuma_s_Revenge_.rar
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi