Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tron Evolution PC 2010 - Rip-TPTB

Shko poshtë

Tron Evolution PC 2010 - Rip-TPTB

Mesazh nga princ of persia prej Fri Dec 17, 2010 8:17 am


Tron Evolution PC 2010 - Rip-TPTB l English l PC l Size 2.70GB

Publisher: Disney Interactive Studios
Developer: Propaganda Games
Genre: Fantasy Action Adventure
Release Date: Dec 7, 2010
ESRB: TEEN

RON: Evolution is an immersive 3rd person action game that pulls players onto the digital grid of TRON. Explore TRON's cities using free running mobility, navigate among unique rebel factions, and fight an epic battle against a dictator's seemingly unstoppable army as the powerful System Monitor. Seamlessly connect from single player story mode into 10 person multiplayer battles with martial arts inspired light disc combat and thrilling light cycle chases in the prequel story to the highly anticipated film, TRON: Legacy.

Feature :
* High Mobility Combat - Battle the enemies of the TRON world with your light disc using a dynamic blend of free running and martial arts movement on your heroic mission across the Grid.
* Vehicular Action - Fast paced exciting light cycle racing and light disc combat on the digital grid.
* Bridge the Legacy - TRON: Evolution is the prequel story to the film TRON: Legacy and unlocks mysteries in the rich TRON mythology.
* Online/Multiplayer - TRON: Evolution has an innovative online experience featuring 10 person multiplayer, persistent character progression, and light disc and light cycle battles.
* Voiceover Cast - Voiceover by actress Olivia Wilde as Quorra and Bruce Boxleitner as Tron

: 1...: Unrar with latest 7Zip or equivalent :
: 2...: Run Setup.bat :
: 3...: Play Game from Desktop :


DOWNLOAD :

http://www.filereactor.com/hyqa9nfiw2ep/Tron_Evolution_PC_Rip-TPTB.part01.rar.html
http://www.filereactor.com/mu736vemv1su/Tron_Evolution_PC_Rip-TPTB.part02.rar.html
http://www.filereactor.com/zzcpnxdpvgq7/Tron_Evolution_PC_Rip-TPTB.part03.rar.html
http://www.filereactor.com/5ekfgffu2k4y/Tron_Evolution_PC_Rip-TPTB.part04.rar.html
http://www.filereactor.com/8p7ebwrss6ck/Tron_Evolution_PC_Rip-TPTB.part05.rar.html
http://www.filereactor.com/qa9cue5gn25x/Tron_Evolution_PC_Rip-TPTB.part06.rar.html
http://www.filereactor.com/gkuf9rldgwgt/Tron_Evolution_PC_Rip-TPTB.part07.rar.html
http://www.filereactor.com/p39emcm9ef6a/Tron_Evolution_PC_Rip-TPTB.part08.rar.html
http://www.filereactor.com/7zanppmck622/Tron_Evolution_PC_Rip-TPTB.part09.rar.html
http://www.filereactor.com/3wx6vwxpaqyd/Tron_Evolution_PC_Rip-TPTB.part10.rar.html
http://www.filereactor.com/0irirfm2ls4j/Tron_Evolution_PC_Rip-TPTB.part11.rar.html
http://www.filereactor.com/tgx916w1w2qh/Tron_Evolution_PC_Rip-TPTB.part12.rar.html
http://www.filereactor.com/n3xpclk7h104/Tron_Evolution_PC_Rip-TPTB.part13.rar.html
http://www.filereactor.com/vfbqombaef8j/Tron_Evolution_PC_Rip-TPTB.part14.rar.html

NO PASS ":
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi