Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

lara Croft and the Guardian of Light - 1.0

Shko poshtë

lara Croft and the Guardian of Light - 1.0

Mesazh nga princ of persia prej Fri Dec 17, 2010 8:19 amLara Croft and the Guardian of Light - 1.0
iPhone | iPod | Square Enix | Crystal Dynamics | 306.85MB
Genre: Adventure

Lara Croft and the Guardian of Light is the first ever co-op action/adventure game featuring Lara Croft. This brand extension incorporates the hallmarks of the Tomb Raider franchise including exploration, discovery, platforming, and puzzle solving. Lara Croft and the Guardian of Light allows players to experience Lara Croft from an isometric viewpoint, and combines new gameplay features such as character progression, fun fast-paced combat, and elements of cooperation and competition.
Link for more information:

Lara Croft and the Guardian of Light - 1.0

Download from Hotfile
hotfile.com i-Fresh_Team_Lara.Croft.and.the.Guardian.of.Light-v1.0-most_uniQue7.part1.rar.html
hotfile.com i-Fresh_Team_Lara.Croft.and.the.Guardian.of.Light-v1.0-most_uniQue7.part2.rar.html


avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi