Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Zana Krasniqi shfaq shenja lezbike me modelen e martuar

Shko poshtë

Zana Krasniqi shfaq shenja lezbike me modelen e martuar

Mesazh nga viola prej Mon Jan 03, 2011 12:46 pmDymodelet e njohura shqiptare, Zana Krasniqi, e cila ka udhëtuar drejt
Shteteve të Bashkuara për të kërkuar kontratat e reja të punës, si dhe
modelja tjetër që po bën karrierë në SHBA, Tika Camaj, janë shfaqur në
festën që Fadil Berisha ka organizuar në Nju Jork për Krishtlindje, në
lojëra erotike me njëra-tjetrën.Ato nuk janë kufizuar aspak, edhe pse
dihet që Tika tashmë është e martuar, kurse Zana në kërkim të princit të
saj.Për të pasur një efekt edhe më të madh kjo mbrëmje, dy bukuroshet,
të veshura me fustane shumë seksi, shpeshherë gjatë mbrëmjes janë parë
të shoqëruara dhe të përqafuara.Ato nuk kanë nguruar të provokojnë me
sjellje lezbizmi, ndërsa kanë demonstruar edhe me puthje në buzë midis
tyre. Panorama
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi