Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ledri dhe Dafina lansojnë klipin

Shko poshtë

Ledri dhe Dafina lansojnë klipin

Mesazh nga viola prej Mon Jan 03, 2011 12:47 pm


Është lansuar videoklipi i këngës “Pom Pëlqen”, bashkëpunim ky i Dafina Zeqirit dhe reperit të grupit Skillz, Ledri Vulës.Për
një videoklip të jashtëzakonshëm me imazhe dhe ide të pa parë
ndonjëherë në videotekën e industrisë muzikore kosovare është
përkujdesur produksioni Entermedia.Për grimin e
këngëtarëve përgjegjëse është Vjosa Metaj, ndërsa për flokët Kaci dhe
Arta, pa harruar as ;stylingun' që i takoi Lia Stubllës. /Telegrafi/
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi