Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dushku të ndërtojë një qendër rehabilituese në Uganda

Shko poshtë

Dushku të ndërtojë një qendër rehabilituese në Uganda

Mesazh nga viola prej Mon Jan 03, 2011 12:50 pm


Eliza Dushku planifikon të grumbullojë 30.000 dollarë deri në ditëlindjen e
saj të 30-të (30 dhjetor) për të ndërtuar një qendër rikuperimi për
ish-fëmijët ushtarë në Uganda.Aktorja me prejardhje
shqiptare është duke u munduar që të realizojë projektin, i cili do të
rehabilitojë ushtarët e rinj të cilët kanë humbur gjymtyrët gjatë luftës
në këtë vend.Sipas Celebuzz.com, ajo ka kërkuar
nga miqtë dhe familjarët që të mos i blejnë dhurata për ditëlindje, por
në vend të tyre të japin donacione bamirëse. /Telegrafi/
avatar
viola
Homie
Homie

Numri i postimeve : 263
PIKE : 369
Popullariteti Popullariteti : 6
Data e regjistrimit : 09/07/2010
Vendbanimi : Pejë/Gjermani

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi