Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Budallenjte...

Shko poshtë

Budallenjte...

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:27 pm

Per te zbuluar kush eshte me i zgjuar ne nje spital psikiatrik doktorri pyet disa paciente se c'fare mund te bljne me 5 lek......Pyet njerin dhe ky i thote do blej 1 shtepi te madhe....Tjetri thote do blej nje makine.....
Pyet dhe nje tjeter dhe ky i thote 1 cumcakiz...Doktorri habitet se si ka perfunduar ky ketu:::kur pacienti ja pret dhe me kusurin do blej nje anije kozmike...
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi