Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Moorhuhn Kart 2

Shko poshtë

Moorhuhn Kart 2

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jan 11, 2011 10:04 am


PC game | Language: English | Genre: Racing | 60 Mb


Get on your cart and get ready to have fun with the feathered racer and his zany racing friends in a fast action racing game! Moorhuhn Kart 2 has amazing 3D graphics and easy controls for a unique game play experience. Play a single race to see who comes our on top or play in tournament mode and win the cup!

Game Features:

* Great 3D environments.
* Plenty of tracks to race.
* Exiting music and sounds.

System Requirements:

* Windows 2000/XP/Vista
* DirectX 7.0 or higher
* 128 Mb RAM
* Processor 600 MHz or better

Moorhuhn Kart 2


Moorhuhn Kart 2Download Links

Hotfile
hotfile.com Moorhuhn.Kart.2.part1.rar.html
hotfile.com Moorhuhn.Kart.2.part2.rar.html

Filesonic
filesonic.com Moorhuhn.Kart.2.part1.rar
filesonic.com Moorhuhn.Kart.2.part2.rar
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi