Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

John Dalys ProStroke Golf (2010) - RELOADED

Shko poshtë

John Dalys ProStroke Golf (2010) - RELOADED

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jan 11, 2011 10:09 amGame Features
* Starring PGA golfer John 'Grip it and Rip it' Daly
* Revolutionary ProStroke control system improved and developed by John Daly himself.
* 12 courses
* Truly realistic golf physics
* Variety of game modes including Challenge, Tournament,Exhibition and Practice
* Jump straight in: No levelling up required before a player is allowed to reach their full potential
* Five different play modes including Challenge Mode, allowing you to go up against a real pro.
* Craft your own swing with the unique control system.
* Listen to commentary from the world renowned voices of golf.
* Fully licensed courses put players to the ultimate test.
System requirements:
- Operating system: Windows XP/Vista/7
- Processor: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon 64 X2 processor with a clock frequency of 2.4 GHz
- RAM: 2 GB of RAM or more
- Hard disk: 3,5 GB
- Sound device: compatible with DirectX ® 9.0c
- Video: Video Card NVIDIA GeForce 6600 or ATI Radeon X1950 c 256 MB VRAM or more.
Screenshot

Install Notes:
1. Unrar
2. Burn or mount image
3. Instaloni lojë
4. Copy plasaritur exe në install dir
4. Launch exe plasaritur nga install dir për të luajtur ndeshjen
Download

Shkarko:


fileserve.com qWzV6FX/Stroke.Golf-RELOADED.part1.rar
fileserve.com T8Qfkx2/Stroke.Golf-RELOADED.part2.rar
fileserve.com KmkWaMw/Stroke.Golf-RELOADED.part3.rar
fileserve.com 28wZWV5/Stroke.Golf-RELOADED.part4.rar
fileserve.com dcEn5w3/Stroke.Golf-RELOADED.part5.rar
fileserve.com YuXkZjV/Stroke.Golf-RELOADED.part6.rar

Mirror 1:


filesonic.com Stroke.Golf-RELOADED.part1.rar
filesonic.com Stroke.Golf-RELOADED.part2.rar
filesonic.com Stroke.Golf-RELOADED.part3.rar
filesonic.com Stroke.Golf-RELOADED.part4.rar
filesonic.com Stroke.Golf-RELOADED.part5.rar
filesonic.com Stroke.Golf-RELOADED.part6.rar
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi