Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Season of the Witch (2011) TS DivX-DMT

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Season of the Witch (2011) TS DivX-DMT

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jan 25, 2011 10:44 am


Season of the Witch (2011) TS DivX-DMT
Language: English
01:24:33 | 720x336 | DivX5 - 955Kbps | 25.000fps | MP3 - 192Kbps | 699MB
Genre: Action | Adventure | Fantasy

A 14th century Crusader returns to a homeland devastated by the Black Plague. A beleaguered church, deeming sorcery the culprit of the plague, commands the two knights to transport an accused witch to a remote abbey, where monks will perform a ritual in hopes of ending the pestilence. A priest, a grieving knight, a disgraced itinerant and a headstrong youth who can only dream of becoming a knight join a mission troubled by mythically hostile wilderness and fierce contention over the fate of the girl. When the embattled party arrives at the abbey, a horrific discovery jeopardises the knight's pledge to ensure the girl fair treatment, and pits them against an inexplicably powerful and destructive force.

Screenshot:

Download (Hotfile):
http://hotfile.com/dl/99333783/521bddc/Season.of.the.Witch-DMT.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/99333788/a03974a/Season.of.the.Witch-DMT.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/99333774/5f33783/Season.of.the.Witch-DMT.part3.rar.html
http://hotfile.com/dl/99333801/36c326d/Season.of.the.Witch-DMT.part4.rar.html
http://hotfile.com/dl/99333847/d4f7eb0/Season.of.the.Witch-DMT.part5.rar.html
http://hotfile.com/dl/99333892/3d2a8b6/Season.of.the.Witch-DMT.part6.rar.html
http://hotfile.com/dl/99333909/21f4ee7/Season.of.the.Witch-DMT.part7.rar.html

Mirror (FileSonic):
http://www.filesonic.com/file/64052787/Season.of.the.Witch-DMT.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/64052917/Season.of.the.Witch-DMT.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/64052905/Season.of.the.Witch-DMT.part3.rar
http://www.filesonic.com/file/64053503/Season.of.the.Witch-DMT.part4.rar
http://www.filesonic.com/file/64053523/Season.of.the.Witch-DMT.part5.rar
http://www.filesonic.com/file/64053661/Season.of.the.Witch-DMT.part6.rar
http://www.filesonic.com/file/64053647/Season.of.the.Witch-DMT.part7.rar

Mirror (Fileserve):
http://www.fileserve.com/file/H3ATM2v/Season.of.the.Witch-DMT.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/TeCRHzZ/Season.of.the.Witch-DMT.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/zeae2kW/Season.of.the.Witch-DMT.part3.rar
http://www.fileserve.com/file/Pwfm2MD/Season.of.the.Witch-DMT.part4.rar
http://www.fileserve.com/file/TxFZwq8/Season.of.the.Witch-DMT.part5.rar
http://www.fileserve.com/file/GsqsqKA/Season.of.the.Witch-DMT.part6.rar
http://www.fileserve.com/file/F9rUMd7/Season.of.the.Witch-DMT.part7.rar
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi