Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Planet 51 (2009) DVDRip Xvid AC3-DiVERSiTY

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Planet 51 (2009) DVDRip Xvid AC3-DiVERSiTY

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jan 25, 2011 10:46 amPlanet 51 (2009) DVDRip Xvid AC3-DiVERSiTY
Language: English | 1h 31m | DvdRip Xvid | avi | 720 x 304 | XviD @ 915 Kbps | AC3 @ 224 kbps | 745 MB
Genres: Animation | Adventure | Comedy
IMDb Info

American astronaut Captain Charles "Chuck" Baker lands on Planet 51 thinking he's the first person to step foot on it. To his surprise, he finds that this planet is inhabited by little green people who are happily living in a white picket fence world, and whose only fear is that it will be overrun by alien invaders...like Chuck!

Download (Hotfile):

http://hotfile.com/dl/99364410/76f26ee/Planet.51.2009.DVDRip.Xvid.AC3.DiVERSiTY.part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/99364462/5e48ebb/Planet.51.2009.DVDRip.Xvid.AC3.DiVERSiTY.part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/99364415/3c2eeb8/Planet.51.2009.DVDRip.Xvid.AC3.DiVERSiTY.part3.rar.html

Mirror (Fileserve):

http://www.fileserve.com/file/Kgmxjt4/Planet.51.2009.DVDRip.Xvid.AC3.DiVERSiTY.part1.rar
http://www.fileserve.com/file/qywyS7g/Planet.51.2009.DVDRip.Xvid.AC3.DiVERSiTY.part2.rar
http://www.fileserve.com/file/sJcMKGS/Planet.51.2009.DVDRip.Xvid.AC3.DiVERSiTY.part3.rar

Mirror (Filesonic):

http://www.filesonic.com/file/64116325/Planet.51.2009.DVDRip.Xvid.AC3.DiVERSiTY.part1.rar
http://www.filesonic.com/file/64116669/Planet.51.2009.DVDRip.Xvid.AC3.DiVERSiTY.part2.rar
http://www.filesonic.com/file/64116111/Planet.51.2009.DVDRip.Xvid.AC3.DiVERSiTY.part3.rar
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi