Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Chain Letter (2010/ENG/DVDRip) AC3 XviD-VoMiT

Shko poshtë

Chain Letter (2010/ENG/DVDRip) AC3 XviD-VoMiT

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jan 25, 2011 10:48 am


Chain Letter (2010/ENG/DVDRip) AC3 XviD-VoMiT | 700 Mb
English | DVDRip, XviD | avi | 624×336, 767 kb/s | AC3 5.1, 320 Kbps | 1h 29mn | 700 Mb
Genre: Horror | Thriller
IMDB info (5.4/10 - 160 votes)


Plot: Six friends are pitched against each other when they are sent via email and text message, a chain letter, which if not passed on, sends a psycho-killer after them. Their loyalties to each other are tested when they must pass the letter to each other, or not at all, and if they break the

Released: 2010
Released: USA, Deon Taylor Enterprises / Tiger Tail Entertainment
Genre: Horror | Thriller
Director: Deon Taylor
Stars: Nikki Reed, Keith David and Brad Dourif, ...
Language: English

Format: AVI
Quality: DVDRip, XviD
Video: 624×336, 767 kb/s
Audio: AC3 5.1, 320 Kbps
Size: 700 Mb

Download:
letitbit.net/download/4231.456353a7...-VoMiT.avi.html
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi