Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

National Geographic Monkey Thieves Thieves Skid Row HDTV XviD-OTV

Shko poshtë

National Geographic Monkey Thieves Thieves Skid Row HDTV XviD-OTV

Mesazh nga princ of persia prej Tue Jan 25, 2011 10:52 amNational Geographic Monkey Thieves Thieves Skid Row HDTV XviD-OTV
English | 00:24:53 | Xvid | 624x352 | 25.00fps 1189 Kbps | AC3 107 Kbps 48.0khz | 232MB
Gene: Documentary

Even Jaipur's monkeys are affected by the global credit crunch. As money becomes tight for the human residents of Jaipur, free handouts to the temple monkeys become ever more scarce. This situation is exacerbated by the fact that the Galta Gang has been so successful that their numbers have burgeoned to over one hundred individuals. When this happens, macaque troops undergo a process called fission: the group splits into two. This is because the territory can no longer support such a massive troop.

Screenshot:

Download (Hotfile)
Hotfile
Mirror (Fileserve):
Fileserve
Mirror (Filesonic):
Filesonic
avatar
princ of persia
Homie
Homie

Numri i postimeve : 474
PIKE : 843
Popullariteti Popullariteti : 17
Data e regjistrimit : 27/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi