Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

pershendetje une jam Lori

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

pershendetje une jam Lori

Mesazh nga lori prej Tue Feb 01, 2011 7:46 pm

Pershendetje une jam Lori shpresoj t'ja kaloj mire me ju .
avatar
lori
Antar
Antar

Numri i postimeve : 1
PIKE : 3
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 17/12/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: pershendetje une jam Lori

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 9:13 pm

Mir se vjen lori
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi