Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Fox dëbohet nga xhirimet e “Tranformers “

Shko poshtë

Fox dëbohet nga xhirimet e “Tranformers “

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 21, 2011 2:04 pmBukuria dhe talenti nuk mjafton. Megan Fox është përjashtuar nga xhirimet e fimit “Transformers 3 – Dark of the moon”, film i cili pritet të dalë në kinematë botërore në 29 qershor.
Vendimi është marrë nga producenti i filmit Steven Spielberg. Ai ka deklaruar se faji ka qenë i vetë aktores Fox, pasi ajo ka krahasuar regjizorin e filmit Michael Bay me diktarorin gjerman Adolf Hitler.
Aktorja 25 vjecare ka qenë e pranishme në dy serialet e mëparshme të filmit por me sa duket tek i treti dështoi. Edh e ajo vetë e ka pranuar se ka thënë një gjë të tillë për Bay por nga xhirimet e filmit është larguar për impenjime të tjera. (e.c/BalkanWeb)
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi