Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mariah Carey është tjetër njeri

Shko poshtë

Mariah Carey është tjetër njeri

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 21, 2011 2:05 pmNick Cannon ka thënë se ai po e vëren një ndryshim te gruaja e tij Mariah Carey që pas lindjes së binjakëve, vajzën Monroe dhe djalin Moroccan Scott.
Këngëtarja u bë nënë më 30 qershor, ndërsa burri i saj pranon se ajo ka ndryshuar shumë që pas ardhjes në jetë të fëmijëve të tyre.
“Ajo e di vërtet se si duhet të jetë një grua. E gjithë kjo rrugë ka qenë syhapur, ajo do t’ua tregonte këtë”, ka thënë Cannon.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi