Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Tuna, nё shtrat me Gentёn

Shko poshtë

Tuna, nё shtrat me Gentёn

Mesazh nga Linddt prej Tue Jun 21, 2011 2:06 pmSipas hulumtimeve qё ka bёrё portali ynё Lajmeshqip.com, kemi gjetur disa tё dhёna mjaft interesante.
Bёhet fjalё pёr Altuna Sejdiun, e njohur ndryshe si Tuna, qё para 2 javёsh pranoi publikisht faktin se ishte ndarё nga bashkёshorti, dhe kёtё gjё vetёm pasi ja zbuloi portali ynё. Sipas burimeve tё portalit tonё mё interesant ishte arsyeja e ndarjes me Rilind Rekёn. Sipas kёtij burimi u njoftuam se Tuna ishte lesbike dhe partneri i saj nuk mund ta duronte dot teksa flirtonte vazhdimisht me femrat.
Menjёherё mbas kёtij lajmi nё njё deklaratё ajo pёrgёnjeshtroi faktin rreth tendecёs sё saj seksuale.
Por, nuk vonoi shumё dhe vetё ajo ka publikuar sot nё faqen e saj zyrtare njё fotografi nё shtrat me Genta Ismajlin. Siç ka njoftuar dhe vetё ajo, Tuna ka shkuar nё Turqi pёr tё kaluar pushimet me bukuroshen tjetёr, Gentёn.
Shumё njerёz nё jetё dhe nё shoqёri luajnё dy role duke pretenduar se vetёm njёri i pёrket i tyre. Por nё fund tё fundit ajo ёshtё njё luftё qё nё vetvete çdo kush e bёn pёr tё kuptuar rolin e ekzistencёs sё tij.
Çfarё do tё thotё kjo? Kjo do tё thotё qё nёse Tuna nuk pranon tё jetё lesbike, atёhere ёshtё e mundshme qё tё jetё biseksuale. Nё ditёt e sotme moderne, njerёzit kanё filluar ta konceptojnё biseksualitetin si njё eksperiencё njohjeje me botёn.
Nёse Tuna do tё ketё ndonjё gjё pёr tё replikuar, i kёshillojmё qё mё mirё tё njohё vetveten dhe ta pranojё pёr atё çfarё ёshtё.
I lumtur ёshtё ai njeri qё edhe hija e tij i buzёqesh.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi