Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

"miku" ushtar

Shko poshtë

"miku" ushtar

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:29 pm

Njehere nje djale e thiren ushtar.Shkon tek mjeku dhe i thote nuk skoj ushtar se jam i verber.
Doktoresha zhvishet lakuriq dhe ketij djalit i ngrihet miku.
Dokoresha e pyet:N.q.s.je i verber ae poshe ce ke?
Djali pergjigjet:Ai po te doje le te shkoje ushtar une nuk shkoj..
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi