Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kim martohet sipas traditave

Shko poshtë

Kim martohet sipas traditave

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:15 pmKim martohet sipas traditave
Postuar nga fisi VIP të huaj Jun 30, 2011

Kardashian pritet të bëjë një fustan sipas zakoneve, që do të punohet nga Christian Louboutins.

Pasanikja – e cila është e fejuar me Kris Humphries – ka vizituar stafin e butikut Louboutin dhe ka kërkuar nga dizajnerët që të “bëjnë këpucë sipas zakonit për dasmën, por ajo ka dashur që edhe numri t’i përshtatet këmbës së saj”.

Kim po ashtu është takuar me Vera Wang në butikun Madison për të biseduar për gjëra të tjera në lidhje me fustanet që ajo do i veshë gjatë ceremonisë së martesës.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi