Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Karen Carren bukuria ekzotike

Shko poshtë

Karen Carren bukuria ekzotike

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:16 pmManekinia e bukur kolumbiane Karen Carreno, ka realizuar një fushatë për kostumet e larjes ‘Venus’ dhe me këtë rast ka zbuluar trupin e saj magjepsës.

Në botën e modës, kjo bukuroshe 173 cm e gjatë, ka hyrë në vitin 2002, ndërsa momentalisht karriqin është duke e ndërtuar në Majami.

Bukuria e saj ekzotike, i ka siguruar kontrata me firma të njohura si ‘Guess’, ‘Lacoste’, ‘Besame’, ‘Yamamay’, etj.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi