Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

“Transformers 3”, rikthim i besimit në 3D

Shko poshtë

“Transformers 3”, rikthim i besimit në 3D

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:16 pmMë 27 qershor fillon shpërndarja në të gjithë botën nën kujdesin e “Universal”, e filmit “Transformers 3” të Michael Bay, filmi i parë i serisë i regjistruar në stereoskopi (teknologjia 3D).

“Publiku është zhgënjyer shumë herë kohët e fundit nga 3D. Por me filma si ‘Transformers 3’ do rifillojë vlerësimi për këtë teknologji që është ende në fillimet e veta”, theksoi një ekspert i fushës.

Në filmin e ri që ka kushtuar 195 milionë dollarë, i frymëzuar nga lodrat e Hasbro, robotët alienë të mirë, Autobot-ët, gjithnjë të ndihmuar nga miku njerëzor Sam (Shia LaBeouf), do të përballen me një sfidë finale në Tokë me robotët Decepticon, që vijnë si ata nga planeti Cybertron.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi