Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Milot Hasanxhekaj martohet më 3 korrik

Shko poshtë

Milot Hasanxhekaj martohet më 3 korrik

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:17 pmAnëtari i rep grupit “Ento Engjujt”, Milot Hasanxhekaj, do të martohet këtë fundjavë me të fejuarën e tij Marigona Kurshumlia.

Çifti do të lidhin kurorë me datën 3 korrik, e diel, ndërsa për të ftuarit mësohet se do të performojë këngëtarja nga Shqipëria, Aurela Gaçe.

Thuhet se dasma do të jetë vërtet madhështore dhe në mesin e mysafirëve do të ketë shumë personazhe publike.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi