Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Albumi i Gold AG, më 5 korrik

Shko poshtë

Albumi i Gold AG, më 5 korrik

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:20 pmReperi nga Presheva, Arian Agushi, i njohur si Gold AG e ka përfunduar albumin e tij më të ri të titulluar “The GoldFather”, i cili do të dalë në shitje më 5 korrik.

Albumi ka gjithsej 12 këngë, ndërsa besohet se ky album është më i veçanti pasi përfshin disa bashkëpunime dhe videoklipe.

Janë edhe tri videoklipe të cilat do të jenë në këtë album, duke përfshirë këtu bashkëpunimin interesant me Malsorin.

Lista e këngëve që do të jenë në album:

1. Gold AG – The GoldFather
2. Gold AG ft. Malsori – Malsi e Madhe
3. Gold AG – Jam Ilir
4. Gold AG ft. 2po2 & Andini – Të falem ty
5. Gold AG – Toka ime
6. Gold AG – Plaku me djal
7. Gold AG ft. Rovena Stefa – Thirrëm
8. Gold AG – Shala e Bajgores
9. Gold AG ft. Hekuran Krasniqi – Sonte
10. Gold AG – Më fal o Zot
11. Gold AG – Burg mërgimi
12. Gold AG – Jo negociata
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi