Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

E dashuara e re e princ Harry-t

Shko poshtë

E dashuara e re e princ Harry-t

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 7:25 pmPrinci Harry në një histori dashurie me modelen Florence Brudenell-Bruce, ish e dashura e pilotit të Formula 1, Jenson Button.

Me këtë lajm i jepet fund thashethemeve për një histori dashurie të tij me Pipa Middleton, motrën e Kate Middleton, bashkëshortes të princit William.

Që prej dasmës mbretërore thuhej se Pipa dhe Harry frekuentoheshin shumë dhe se midis tyre kishte lindur një histor. dashurie. Harry dhe modelja britaniko franceze, thuhet nga një burim mbretëror se shihen prej vitesh. Lajmi është bërë i ditur nga “The sun” . Florence., 25 vjece është e bija e një tregtari verërash Andrew, dhe e bashkëshortes së tij franceze Sophie.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi