Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Refugjatet Shqiptar ne Parabirucat Greke.

Shko poshtë

Refugjatet Shqiptar ne Parabirucat Greke.

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:29 pm

Refugjatet Shqiptar ne Parabirucat Greke.
Ishin njeher disa shqiptar refugjat ne greqi i kap policia ene i fut ne parabiruce
mbasi kalojne disa ore aty i pihet uje shqiptareve edhe i thone policit tek dera mir por keto sdinin greqisht edhe ja bejne me shenje duam uje edhe i tregojne bidonat bosh bidonat(shishet)
ene i thote polici (ndaksi perimeno liga)(ne rregull prit pak)ene iken polici vjen mbas pak keto i kishte zene gjumi polici sic ishte i revoltuare hyne brenda edhe bertet me te madhe Shikoshi pana re malaga.ngrihen tegjithe shqiptaret njehershe se tremen njeri nga keto merr bidonat(shishet) ne dore kur polici tha shikoshi pana re malaga ja prt ky qe mori bidonat per zotin stlaga shifi po deshe bidonat bosh i kam. (Shikoshi pana re malaga dmth.Cohuni Lart more maskarej.)
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Refugjatet Shqiptar ne Parabirucat Greke.

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:30 pm

shkon greku ne pazar per te blere trure, si gjitmone kishte nje shqiptar me vete, shikojne cmimet e trurit dhe duke qeshur i thote shqiptarit, hahaha shiko re budalla truri grek e ka 10 000 lek kilen, amerikani 5 000 lek kurse shqiptari 1 lek hahaha qesh greku, po prit i thote shqiptari se tek ne ka me shumice prandaj eshte lire kurse per te bere nje kile tru greku u desh te thuenin nje mije koka!
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi