Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Skype freskon aplikacionin e saj për Android

Shko poshtë

Skype freskon aplikacionin e saj për Android

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 8:17 pm

Skype e ka përditësuar aplikacionin e saj VoIP për pajisjet e ndryshme mobile që bazohen në sistemin operativ Android, dhe versioni i fundit i këtij aplikacioni sjell një spektër të gjerë të funsioneve të reja për pajisjet që bazohen në platformën Android.

Në versionin e ri të këtij aplikacioni tani përfshihet edhe mundësia për video-thirrje të dyanshme, e cila momentalisht funksionon në disa modele të telefonave të mençur Android.

Modelet e reja të telefonave të mençur si Google Nexus S, HTC Desire S, Sony Ericsson Xperia Neo dhe Sony Ericsson Xperia Pro tashmë mbështesin mundësinë për video-thirrje me Skype, ndërsa ky shërbim tani e ofron edhe mundësinë për dërgimin e SMS’ve.

Për më shumë, Skype ka ri-dizajnuar ndërfaqen e saj të përdoruesit e platformës Android. Tani, pritet që Skype ta ofrojë këtë version të përditësuar të aplikacionit të saj edhe për telefona tjerë që mbështeten në sistemin operativ Android
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi