Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Microsoft prezanton Office 365

Shko poshtë

Microsoft prezanton Office 365

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 8:18 pm

Microsoft ka prezantuar versionin e ri të Office, që do të jetë i aksesueshëm në internet, përmes motorrit të kërkimit Google.

Ky program do të quhet Office 365 dhe në të do të vendoset edhe e-mail, Microsoft Word, Excel, PowerPoint dhe disa programe të tjera. Sipas Microsoft programet mund të hapen përmes kompiuterave desktop, laptopëve, tabletëve apo edhe celularëve të mençur

Lançimi i këtij programeve nga Microsoft, erdhi pas kërkesave të shumta të përdoruesve. Në një kohë të mëvoshme ato mund të bëhen edhe me pagesë/
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi