Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Femija. +18 vjec

Shko poshtë

Femija. +18 vjec

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:31 pm

Nje mami del me femijen e saj te vogel ne qytet.Pas pak kohesh femijes i vjen per te bere cicin e ema i ul pantallonat dhe done ta kapte "zogun" por femija i thot:
-jo,jo mami,dua ta bej me gjyshen se asaj i dridhet dora.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi