Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Teoria e Relativitetit

Shko poshtë

Teoria e Relativitetit

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:31 pm

Ishte Pierinoja ne mesim kr mesuesja pyet:
-Pierino sa bejne 2 here 2?
-Eshte relative mesuese nese nr. jane horizontal benje 22 nese jane vertikal bejne 4.

-Ah.....ti kujton se je i zgjuar atehere me thuaj......
Sa urdheresa ka ligji i Zotit?
-Urdheresat e Zotit jane,.....eh eshte relative?
-Si mund te thuash se eshte relative?!

Po,sepse per burrat jane 10,per grate jane 9,sepse grate nuk mundte deshirojne gruan e tjetrit vetem ne qofshin lesbike.
-Pierino je bir k.....!
-Eshte relative mesuese,nese jam i mamase time JO,nese jam djal i sat'eme PO.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi