Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ne qofte se anetari/ja me siper do te largohej nga forumi, cfare do t'ju mungonte me shume prej tij/saj?!

Shko poshtë

Ne qofte se anetari/ja me siper do te largohej nga forumi, cfare do t'ju mungonte me shume prej tij/saj?!

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 8:54 pm

Nese antari siper jush nuk do ishte ne forum si do ishte forumi pa te :lol:
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ne qofte se anetari/ja me siper do te largohej nga forumi, cfare do t'ju mungonte me shume prej tij/saj?!

Mesazh nga Esi prej Sat Aug 20, 2011 11:52 am

Pa k'te siper s'do ekzistone fare ky forum dhe ne s'do ishim fare ketu
avatar
Esi
Antar
Antar

Numri i postimeve : 37
PIKE : 39
Popullariteti Popullariteti : 0
Data e regjistrimit : 20/08/2011
Mosha : 33
Vendbanimi : Në botën time

http://deqani-ks.all-up.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi