Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Pulat me HIV

Shko poshtë

Pulat me HIV

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:32 pm

hyn njoni ne dyqan shef pula dhe e pyet shitesin sa jane pulat
-kto majtas 5 euro
-kto djathtas 1 por jane me sida
-mjep 5 nga 1 euro
-jan me sida or daj
-por mir mjep 5
-po jan me sida
-po ska gjo mer ti. nuk i mor per sex, per t'honger i mor
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi