Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Wings Of War [RIP]-FS

Shko poshtë

Wings Of War [RIP]-FS

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 9:34 pmPlatform: PC
Genre: WWI Flight Sim
Publisher: Gathering
Developer: Silver Wish Games
Language: En
Size: 480 MB

Platform: PC
Genre: WWI Flight Sim
Publisher: Gathering
Developer: Silver Wish Games
Language: En
Size: 480 MB
Wings of War puts gamers in thecockpit of over 25 Allied and German aircraft in massive air battles andbombing runs across the vast landscape of war torn Europe. Players willtake on hordes of enemy aircraft in detailed planes or take control ofanti-aircraft guns mounted on trains, zeppelins, boats and more. Wingsof War features more than 70 stages of gameplay across 13 unique levelsfeaturing a vast array of missions, including action-packed militaryassignments as well as additional, non-regulation quest.[code]filesonic.com Wings.Of.War.rar
[code]
NO PASS[/code]
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi