Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

V-Rally 3 [RIP]

Shko poshtë

V-Rally 3 [RIP]

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 9:35 pmV-Rally 3 (RIP/PC/ENG) | Size: 316 MB
PC game | English | Genre: Rally / Offroad Racing | Publisher: Atari

Therally racing series comes to the GBA with texture mapped 3d graphicsthat take the GBA in a direction never thought possible. Players canchoose from a variety of game modes including rally racing, circuitracing and time trials or link up and go head to head with anotherplayer. The better and further you get the more cars and tracks areunlocked. View the race from inside the car or behind it as you screamthrough snow, rain, fog, dirt, gravel and over jumps at different timesof day and night as you try to become the best rally racer on theplanet. Features battery backup.

Kodi:
http://www.filesonic.com/file/1321783904/VRally3.rar

NO PASS

avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi