Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

FIFA 11 (2010/PC/Multi12)

Shko poshtë

FIFA 11 (2010/PC/Multi12)

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 9:39 pm


FIFA 11 (2010/PC/Multi12) RePack by R.G ReCoding
Year: 2010 l Platform: PC l Language: Multilanguage l Developer: EA Canada l Publisher: Electronic Arts l 4.35 GB
Genre: Sport (Soccer) / 3D

Sistemi inovative tëtopin në çdo drejtim ofron kontroll absolut mbi të lojës. Teknologjisë Animation do të mundësojë një brez i ri i teknikisht lojtarët t'i kapërcyermbrojtësi me i zoti ndër- dribbling. Modeli fizik të lojës përdor një sistem të ri të llogaritjes së perplasjeve, e cila ndihmon të mbajë një luftë më të ndryshme, interesante dhe më pak të parashikueshëm për topin. Me ndihmën e " profesionistëve " ( Bëhu Pro ) ju do të jetë në gjendje për të realizuar ëndrrën e tij e futbollit profesional.

Krijo një lojtar, si ju, me një foto portret të tre-dimensional lojë Face Foto, dhe të fillojnë karrierën e tij, gjatë së cilës ju do të merrni 230 arritjet e ndryshme në të gjitha mënyrat e lojës.

Ju mund të filloni me një arenë të trajnimit, i projektuar për të praktikuar aftësitë para se të shkojnë jashtë në fushë. Përdorimi kombinime customizable e dispozitave standarde (Pieces Customisable Set) për këndin e tyre dhe dispozitat dënimin e 32 standarde për përdorimin e tyre gjatë ndeshjeve. Shkruani dhe provë kombinimi para ndeshjes vendimtare.

Features Game:
* Kryesore software e një brezi të ri - software core EA Sports, duke përdorur një bazë të dhënash të veçantë dhe një model fizik është e optimizuar për PC version-e lojës. Teknologjisë së re do t'i japë lojtarëve lirinë për të menaxhuar, aftësinë për të lëvizur lirisht në të gjithë fushën dhe të kryejnë sulme komplekse.
* Një nivel të ri të luajë - me cilësi të lartë të sistemit argëtuese, modes reja dhe grafikë mahnitëse, FIFA e bëri më të vlerësuarat lojë sportive për PS3 dhe Xbox 360, e cila ka fituar mbi 50 çmime "lojë sportive i Vitit", tani është në dispozicion në versionet për PC.
* Virtual futbollist - ju do të jetë në gjendje për të realizuar ëndrrën e tij të futbollit të vërtetë. Krijo një lojtar si ju, me një foto portret të tre-dimensional lojë Face Foto, dhe të fillojnë karrierën e tij, gjatë së cilës ju do të merrni 230 arritjet e ndryshme në të gjitha mënyrat e lojës dhe të bëhet një superstar globale në lojra online.
* Master rrjedh pikë-pikë - një gjenerate të re të teknologjisë animacion siguron kontroll të paparë dhe të lejon lojtarëve që teknikisht të kaluara mbrojtësi me ndihmën e kryqit virtuoz dribbling.
* Grafikë mahnitëse dhe një brez i ri - të lartë të cilësisë së imazhit bën "live" në çdo lojtar në fushë. Lojë përmban 62 stadiume të ndryshme.

Kërkesat e sistemit:
Sistemi operativ: Windows XP, Vista, 7
Processor: Core 2 Duo E6600 - 2,4 GHz Athlon 64 X2 ose Dual Core 5600
RAM: 2000 MB
Hapësirë ​​të lirë hard drive: 18 935 MB për instalimin, pas 6751 MB
Video card: GeForce 8800GT HD3870 ose Radeon (256MB)
Sistemi i File: NTFS
Rëndësishme: Para instalimit disable anti-virus dhe Firewall

Features ripaketoi:
* Cilësisë Audio 100%
* Cilësisë është 100% Video
* Installer Ekskluzive
* Instalimi i Softa shtesë (DirectX, Visual C, EA Download Manager)
* Të gjitha të regjistrit mënyrë të ruajtur
* Fillimi i lojës me anë të shkurtër në desktop apo në menynë Start
* Loja Run Rregullimit përmes shortcut ne desktop ose Start menu
* Keygen në dosjen Key
* Për të luajtur një kyç është përdorur: KR9R-KNDV-YGSX-GNAL-NR7A
* Instalimi kërkon 512 MB RAM
* Koha e përafërt të instaluar 59 minuta (s)
* Repak nga: R.G recoding

Kodi:
Download:

http://www.fileserve.com/file/UWyVKtW/FIFA1-repack.part01.rar
http://www.fileserve.com/file/SktYH9u/FIFA1-repack.part02.rar
http://www.fileserve.com/file/7MusGYe/FIFA1-repack.part03.rar
http://www.fileserve.com/file/7c8GKkk/FIFA1-repack.part04.rar
http://www.fileserve.com/file/q8fASrf/FIFA1-repack.part05.rar
http://www.fileserve.com/file/BzqAfMa/FIFA1-repack.part06.rar
http://www.fileserve.com/file/6NKBB5R/FIFA1-repack.part07.rar
http://www.fileserve.com/file/pK2sz7B/FIFA1-repack.part08.rar
http://www.fileserve.com/file/TX88dBP/FIFA1-repack.part09.rar

Mirror 1 :

http://www.wupload.com/file/38141192/FIFA1-repack.part01.rar
http://www.wupload.com/file/38140674/FIFA1-repack.part02.rar
http://www.wupload.com/file/38143926/FIFA1-repack.part03.rar
http://www.wupload.com/file/38142358/FIFA1-repack.part04.rar
http://www.wupload.com/file/38143474/FIFA1-repack.part05.rar
http://www.wupload.com/file/38144983/FIFA1-repack.part06.rar
http://www.wupload.com/file/38147070/FIFA1-repack.part07.rar
http://www.wupload.com/file/38148539/FIFA1-repack.part08.rar
http://www.wupload.com/file/38151342/FIFA1-repack.part09.rar

Mirror 2 :

http://www.filesonic.com/file/1331155774/FIFA1-repack.part01.rar
http://www.filesonic.com/file/1331174904/FIFA1-repack.part02.rar
http://www.filesonic.com/file/1331185554/FIFA1-repack.part03.rar
http://www.filesonic.com/file/1331203044/FIFA1-repack.part04.rar
http://www.filesonic.com/file/1331219844/FIFA1-repack.part05.rar
http://www.filesonic.com/file/1331261434/FIFA1-repack.part06.rar
http://www.filesonic.com/file/1331226034/FIFA1-repack.part07.rar
http://www.filesonic.com/file/1331243364/FIFA1-repack.part08.rar
http://www.filesonic.com/file/1331202944/FIFA1-repack.part09.rar
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi