Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Lepirsja

Shko poshtë

Lepirsja

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:32 pm

Nje dite nje grua e shendoshe do shkonte te vizitohej te mjeku ,por s'mund te linte djalin e saj ne shtepi vetem,keshtu qe e mori me vete.Rruges djali bleu nje lepirse.Pasi kishte kohe qe e lepinte ajo i ra pertoke,Kur u perkul ta merrte e ema i tha:"Gjerat qe bien ne toke nuk merren me".Pas pak e gruaja u rezua dhe dukeqenese ishte e shendoshe nuk ngrihej dot,i kerkoi djalit te saj ndihme.Djali i tha:"Me vjen keq mami por gjerat qe bien ne toke nuk merren me"
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi