Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Barsaleta me Bionde

Shko poshtë

Barsaleta me Bionde

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:33 pm

11 bjondinat dhe 1 brune
-Gjate nje ngjitjeje neper shkembinje, 11 bjonde dhe 1 brune kishin ngecur te kapura per litare. Litari nuk i mbante te gjitha dhe mund te keputej dhe te gjitha do vdisnin.
Brunja fillon t'u flase perzemersisht bjondeve se si ajo do te sakrifikonte veten e saj per te shpetuar jeten e 11 bjondeve.

Ne fund, te gjitha bjondet duartrokasin
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barsaleta me Bionde

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:33 pm

Nje grua bionde e kishte zene halli te shkreten,se burri saj nuk bente sex me te..gjente gjithmon justifikime per ta shmangur kur ishin ne krevat. Me vone gruaja mori vesh se burri e tradhetonte me nje tjeter,dhe vendosi ta ruante.Nje dite gruaja e ndoqi nga pas dhe pa se burri e tradhetonte me nje zezake.Bionden nuk po e mbante vendi dhe shkoj ta pyeste: ç'far ke ti me shume se une qe burri im ben sex me ty dhe me mua jo?!
-Zezakja i pergjigjet: merre kete qiririn dhe fute brenda(ne vagin).E fut biondja dhe e nxjer prap qirin.E merr zezakja e fut brenda dhe nxjer vetem perin(fijen).
E shikon i thote Zezakja,ketu qendron ndryshimi midis nesh.
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi