Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Sefe Duraj - Amator Ne Dashuri

Shko poshtë

Sefe Duraj - Amator Ne Dashuri

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 9:50 pm

Artisti: Sefe Duraj

Titulli i kenges: Amator Ne Dashuri

Teksti i kenges:


- nje her te kam pas ne dor e tkam lan
a e din sa jam pishmon nuk e di ku i kam
pas keta sy s'paskan pa sa isha me ty
zemra ime tu u knaq menjë vakt jo gjdo jav
por per qdo natë kerkoja ne dashuri
shum me shum mbeta askundRef:2x
amator perseri paskam qen ne dashuri sdita n'ket jet ta gjej dashnin e vertet


- nje her te kam pas ne dor e tkam lan
a e din sa jam pishmon nuk e di ku i kam
pas keta sy s'paskan pa sa isha me ty
zemra ime tu u knaq menjë vakt jo gjdo jav
por per qdo natë kerkoja ne dashuri
shum me shum mbeta askund


Ref:2x
amator perseri paskam qen ne dashuri sdita n'ket jet ta gjej dashnin e vertet

hey hey hey hey hey hey kalle sdita n'ket jet ta gjej dashnin e vertet 2x

Ref:2x
amator perseri paskam qen ne dashuri sdita n'ket jet ta gjej dashnin e vertet
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi