Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

B-Genius Feat Noga - Un Me Ty

Shko poshtë

B-Genius Feat Noga - Un Me Ty

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 9:51 pm

Artisti: B-Genius Feat Noga

Titulli i kenges: Un Me Ty

Teksti i kenges:


Po duh met phas
gati qdo natt se.
Qashtuh nina ma rahat
rahat nina kur t'kom ngatngat,ngat
per ass 1 sen nuk du mem vet.
Ku kesh prom?
Me kon kom fiet.?
Une me tyh sekret me met met,met

Per tyh une iom online
tierave busy jav qet
per zemra une iom hajn
me viedh e kom shum leht.
Unn me tyh ndryshe ekom
pi tierave shum dallon
nuk I bon bashk me kerkon
qato qe weq me mu I bon.
Umm don sum dashuron
nuk em ndrron bash me kerkon
kjo o ni prij arsyeve qe te une ki special'ven
Merre me men ni sen
unne me plot a
ajo weq me mu e then
ajo weq me mu e then


Po duh met phas
gati qdo natt se.
Qashtuh nina ma rahat
rahat nina kur t'kom ngat
per ass 1 sen nuk du mem vet.
Ku kesh prom?
Me kon kom fiet.?
Une me tyh sekret me met

S'du me thon qi dashurona
nese po ma then
zemer une se kom problem
nese B-g t'pelqen
sahere um shef n'qytet
menihere tietrin e len
menihere bg e nxen
mjafton me ta permen
me mu don me bo
sun em thu jo
mjafton met thirr
por nuk gjen koh
e din qysh iom s'kom qa met bo.
Mos xhelozo nese rri me ato
e ki provu me mu
per qato s'lyp tieter'
zemer une iom shum I but nuk iom I egger
se kih patjeter ti mem qu letter
ta boi ni zile shihum
te veni I vjeter

Po duh met phas
gati qdo natt se.
Qashtuh nina ma rahat]
rahat nina kur t'kom ngatngat,ngat
per ass 1 sen nuk du mem vet.
Ku kesh prom?
Me kon kom fiet.?
Une me tyh sekret me metmet,met
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi