Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Mc Qoppa - Golden Eagle

Shko poshtë

Mc Qoppa - Golden Eagle

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 9:52 pm

Artisti: Mc Qoppa

Titulli i kenges: Golden Eagle

Teksti i kenges:


Golden eagle

2x
Golden eagle
Menjiher si ta pin krejt trunin ta kthill
Golden eagle
Mjafton nji her me pi krejt venin me sill

Energji t'jep pa kufi
Shum fresh t'bon mu ni
Vet nihesh V.I.P
Kur Golden Eagle n'dor e ki

Une gzoj me Golden
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi