Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Dafina Zeqiri Feat Ledri Vula - Tango

Shko poshtë

Dafina Zeqiri Feat Ledri Vula - Tango

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 9:52 pm

Artisti: Dafina Zeqiri Feat Ledri Vula

Titulli i kenges: Tango

Teksti i kenges:


me tago ne jetojm
taram me tango ne vallzojm
nanaranana
tango mmmmmm
tango ritmi i jetes
tango shije fantastike
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi