Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Qeni mashtrus

Shko poshtë

Qeni mashtrus

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:34 pm

-Duke mare provoje nga disa djem:
-zarbaniku rugaci qen:
-i shpreu ndjenjen e dashurise:
-Buces te re te pragu i shtepise:
-po te bej be per ate qiell per kete dhe:
-tedy kurore do veme bashke:
-per koloseun ne Rome per pashke:
-Eshtangur mbeti buca nga premtimet:
-Dhe u nisen tedy drejt e te trageti:
-Sa sbriten nga trageti ne bary:
-Qeni sishte me ai i pari:
-I futi buces disa kafshime:
-Qau bucja dhe tha me kethe ne vatren time:
-Te shqyeva po mjaullive si putane:
-Une ste solla ketu te te beja grua:
-por si lavire te punosh per mua:
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Qeni mashtrus

Mesazh nga Ti-n-a prej Thu Jul 15, 2010 9:13 am

hahha
avatar
Ti-n-a
Homie
Homie

Numri i postimeve : 373
PIKE : 449
Popullariteti Popullariteti : 9
Data e regjistrimit : 07/07/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi