Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

XHAKUA NE ATOBUZ

Shko poshtë

XHAKUA NE ATOBUZ

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:34 pm

NJE XHAKO NE ATOBUZ ULET ME NJE ZONJ NE SEDILE ZONJA KISH DHE NJE QEN TE VOGEL PER PAK XHAKUA NDEZ CCIBUKUN UAAAAAAAAAAAAA THOT KJO ZONJA PO HIQE MO SE NUK LEJOHET EUUUUUUUUU E KENI NE TEREZI JU I THOT XHAKUA NE MOMEN JA MER NGA DORA KJO ZONJA JA HEDH JASHT XHAMIT TE ATOBUZIT CBEN MOI I THOT XHAKUA E HODHA POSHT MO SE ME BEN DEM I THA NE MOMENT KY XHAKUA MER QENIN DHE JA HEDH NGA DRITARJA UAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....... CBEN MO CBEN I THOT KJO ZONJA E DERGOVA TE MAR CIBUKUN DHE DO VI PRAP CKE MOI ZONJ .
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi