Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Compact Disc (CD)

Shko poshtë

Compact Disc (CD)

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 10:28 pm

Compact Disc-u ka nje diameter prej 120 mm dhe nje trashësi 1,2 mm. Disku ka një bërthamë prej polikarbonati të mbështjellë me një shtresë alumini të lyer me llak. Në një disk mund të ruajmë (regjistrojmë) rreth 700 MB.
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi