Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Hoax......

Shko poshtë

Hoax......

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 10:37 pm

Hoax është një alarm i rrejshëm apo një pseudo-virus. Këta zakonisht përhapen përmes e-mail ku përshkruhet se si një skedë zakonisht në windows është virus. Ja edhe disa emra të Hoax të njohur:
* Tibo949949
* Tasilia
* Phil_boman
* Fashion_guillome
* Gabiheinze9
* Maniak972
* Alyson 1988
* Anto leboxeur62
* Lebauff t
* Cuty_marie_girl Coker.coker
* Biskai94
* Welcome to the matrix.pps
* Jdbgmgr.exe
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi