Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

test ....a jeni psikopat....

Shko poshtë

test ....a jeni psikopat....

Mesazh nga linda prej Mon Jun 28, 2010 12:36 pm

ky test eshte per te kuptuar ju se a jeni psikopat apo jo....

Ky është një test psikologjik i shpikur nga një psikolog amerikan qe na ndihmon te kuptojme se si njerëzitë mendojnë.

Një vajzë, ne varrimin e se jemes njeh një djalë te cilin e pëlqen shumë dhe bie ne dashuri me te. Ajo mendon se ai është mashkulli i ideal për te, princi i endrrave te saj. Por nuk i merr asnjë lloj informacioni dhe as numrin e telefonit. Pas ca ditesh, vajza ne fjale vret te motren.

Pse e vrau vajza te motren?

pres me padurimet pergjigjet tuaja.....dhe me vone do ju them sekretin e ketij testi .....
avatar
linda
Homie
Homie

Numri i postimeve : 212
PIKE : 313
Popullariteti Popullariteti : 7
Data e regjistrimit : 26/06/2010
Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi