Deqani-ks
Deqani-ks Forum - Welcome

Mire se vini ne Deqani-ks Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Deqani-ks Forum, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Kodet e ngjyrave

Shko poshtë

Kodet e ngjyrave

Mesazh nga Linddt prej Thu Jun 30, 2011 10:41 pm

Disa ngjyra
për tu vendosur në CSS, në të cilën sipas standartit interpretohen vetëm ngjyrat
e rreshtit (kollonës) së parë pa shifrën e njohjes. Teksti-Wiki:
style="background-color:„Emërtimi i ngjyrës“ ose („Vlera KVB decimale me distancë“) ose #„Vlera hexadecimale“"
avatar
Linddt
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6458
PIKE : 10002
Popullariteti Popullariteti : 141
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi